Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

Jiří Rostecký - Osobní vizitka

Pomohu vám s tvorbou obsahového webu

Už od svých 14 let tvořím obsahové weby – blogy a magazíny. Takřka na koleni se mi povedlo vytvořit ve svém oboru velmi známý magazín MladýPodnikatel.cz, který si každý měsíc přičte kolem 50 000 návštěv a jehož pozvání do rozhovorů přijímají úspěšní byznysmeni i zkušení marketéři. Rád s přípravou blogu či magazínu pomohu i vám.

Tvorba blogů a magazínů

Většina tvůrců blogů a magazínů skončí stejně – vyhoří. Povede se jim založit hezký web s krásným designem, ale nedokáží jej rozvíjet dlouhodobě. Jejich články nikdo nečte, dochází jim inspirace na nová témata a web jim nepřináší to, co by chtěli.

Setkal jsem se s tím mnohokrát. U svých projektů jsem se zaměřil na to, abych je dokázal rozvíjet dlouhodobě, aby ve svém oboru byly úspěšné a aby naplňovaly moje cíle. Pomoci vám tedy mohu s následujícím:

Mám zkušenosti s tvorbou desítek magazínů a blogů různého stylu i zaměření. Rád vám ukáži, jak tvořím svoje weby já a co mi v tom pomáhá. A hlavně, naučím vás web rozvíjet tak, abyste to zvládali i sami.

Tvorba rozhovorů pro váš web

Jako jeden z mála lidí v Česku tvořím videorozhovory. A víte, jak? Úplně sám. Nemám studio za milion, nemám výbavu za majlant, ale mám tisíce přehrání každý měsíc. V průměru každých 6 minut si někdo pustí moje video. O podcastech ani nemluvě.

Diváci mi říkají, že tvořím skvělé rozhovory. Ptám se na dobré otázky, jdu do hloubky a vybírám kvalitní hosty. Dělám to jak ve formě videí, tak i ve článcích. A tvořit rozhovory mohu i pro vás.

Rozhovory mají výhodu v tom, že se většinou virálně šíří. Rád vám tedy pomohu i s jejich propagací. Minimálně tím, že je nasdílím svým fanouškům na sociálních sítích a vymyslím s vámi způsoby, jak rozhovory propagovat dál.

Ukázka: Peníze.cz

Realizována kompletní produkce videa (kromě znělky).
Ukázka: Eshopista.cz

Pouze v roli moderátora. Kameramana a postuprodukci zajistila společnost ACOMWARE.

Práce s obsahem a jeho propagace

Píšete články, ale nikdo si je nečte. Točíte videa, ale nikdo se na ně nedívá. To jsou scénáře, které trápí většinu webů. Mně se povedlo vybudovat weby, které investují jen minimum peněz do svého marketingu. Místo toho dokáží obsah propagovat bezplatně, jen za využití vlastních nástrojů a kreativity. Totéž můžeme vyzkoušet i u vašeho webu. Naučíte se:

Každý rok se na můj web MladýPodnikatel.cz podívá přes půl milionu lidí. Spolupracuji s odborníky na SEO, sociální sítě a další formy marketingu. Rád vás spojím s lidmi, kteří vám v dané oblasti pomohou ještě více než já.

Kontaktujte mne

Napište mi o vašem projektu, co zrovna řešíte, co vás trápí a jak bych mám mohl pomoci. Brzy vás kontaktuji zpět a domluvíme se na naší spolupráci.

  • e-mail: jiri@rostecky.cz