Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

MladýPodnikatel.cz ve finále Křišťálové Lupy!

Cena českého internetu Křišťálová Lupa odstartovala v roce 2006. Kategorie One(wo)man show se v ní poprvé objevila až v roce 2011. Za tu dobu se v ní umístily projekty jako Motejlek.com, ViralBrothers, Kafe a cigárko, nejznámější čeští youtubeři a spousta dalších.

26 .9. 20162 minuty čtenípřečíst článek

Jak efektivně pracovat s Twitterem?

Po minulém článku o aplikacích pro Mac, které jsem si oblíbil, mi několik čtenářů napsalo, abych napsal i o tom, jak pracuji s Twitterem. V tomto článku se to proto pokusím rozebrat co nejpodrobněji a předat vám maximum užitečných tipů. Předem ale musím vysvětlit, jak a proč je pro mě Twitter užitečný. Jednak je nástrojem […]

9 .9. 20167 minut čtenípřečíst článek

5 aplikací pro Mac, které jsem si oblíbil

Jsem úchyl na aplikace. Zbožňuji, když najdu nějakou zajímavou, vyzkouším ji a zefektivní mi mou práci. Rád hledám nové aplikaci, pracuji mimo okno webového prohlížeče a mám rád minimalismus. V tomto článku vám ukáži 5 aplikací, které jsem si v poslední době oblíbil.

4 .9. 20164 minuty čtenípřečíst článek

Srpen na MladýPodnikatel.cz: Rekordy, kam se podíváš

Parný srpen je za námi a já mohu vydat už 8. report z budování Mladého podnikatele. Přiznám se, že přes léto není tolik zajímavých novinek, protože jednak více odpočívám a jednak jsem se rozhodl zaměřit na osobní rozvoj.

2 .9. 20169 minut čtenípřečíst článek