Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

Březen na MladýPodnikatel.cz: Nejlepší web o marketingu v ČR?

1. března jsem napsal, že překonáme hranici 50 000 návštěv za uplynulý měsíc. Už 9. března se to povedlo. 10. března Pavel Ungr tweetoval, že Mladý podnikatel je nejlepší web o online marketingu v ČR. Co přinesl zbytek měsíce?

31 .3. 20167 minut čtenípřečíst článek

Jak propagovat článek na blogu?

Tentokrát jsem si vyměnil role. S Madlou Čevelovou. Pozvala mne do svého pořadu Marketingové bludy a zeptala se mě na několik otázek. Jednou z nich byla i ta, jak propaguji nový obsah. Sepsal jsem proto TODO list, který najdete v tomto článku a můžete použít třeba na svém blogu.

20 .3. 20168 minut čtenípřečíst článek

Dneska je ten den, kdy jsem si nainstaloval AdBlock (a štve mě to)

Nainstaloval jsem si AdBlock. Poprvé v životě. A upřímně mě to mrzí, protože nemám blokače reklam rád. Nicméně dneska jsem to musel udělat.

19 .3. 20164 minuty čtenípřečíst článek

Bez komentáře. Proč mi nikdo nekomentuje články?

Všimli jste si, jak málo komentářů mám pod články na Mladém podnikateli nebo zde na blogu? Zvláštní, co? Zejména, když některé mají tisíce zhlédnutí během několika dní. Proč tedy články nikdo nekomentuje?

17 .3. 20167 minut čtenípřečíst článek

Vlog #1: Velký den pro Mladého podnikatele

Dnešek a celý uplynulý týden mi udělal velkou radost. Mladý podnikatel měl rekordní návštěvnost a mě to tak vyhecovalo, že jsem se rozhodl poděkovat prvním vlogem. Kromě poděkování v něm ale odkryji i nejžhavější novinky, plány do budoucna a jednoho hodně VIP hosta, kterého jsem musel odmítnout.

14 .3. 2016méně než minuta čtenípřečíst článek

19 tipů, jak hledat témata pro nové články

Často se mě někdo ptá, jak dokáži tvořit tolik obsahu najednou a kde neustále beru inspiraci na nová témata článků, videí a podcastů. V tomto blogpostu vám odhalím několik mých tipů, které mi pomáhají a které můžete vyzkoušet sami.

8 .3. 201610 minut čtenípřečíst článek

Únor na MladýPodnikatel.cz: Nárůst návštěvnosti, super hosté i malá překvapení

Ačkoliv jsme letos měli o jeden únorový den více, pro mne byl uplynulý měsíc poměrně krátký. Velkou část z něj jsem byl totiž nemocný. O to produktivnější byl ale zbytek. 🙂

1 .3. 20167 minut čtenípřečíst článek