Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

Leden na MladýPodnikatel.cz: Experimenty, optimalizace i VIP host

Leden byl pro Mladého podnikatele naprosto klíčovým měsícem. Povedlo se udělat spoustu práce a přichystat i několik překvapení. V tomto rychlém přehledu vás seznámím s tím, co se povedlo, co ne a co se chystá.

30 .1. 20164 minuty čtenípřečíst článek

Reklama na internetu zdarma? Zkuste toto…

Když poslouchám dotazy čtenářů Mladého podnikatele nebo vidím trable, které řeší klienti iParťáka, často je spojuje jedna věc – nedostatek rozpočtu na marketing. Tak mě napadlo napsat článek o tom, jak na reklamu na internetu zdarma.

25 .1. 20169 minut čtenípřečíst článek

8+ nástrojů pro tvůrce blogů a magazínů

Bez některých nástrojů si tvorbu blogu a magazínu Mladý podnikatel nedokážu představit. Zde přináším jejich výčet. Můžete tak nahlédnout pod pokličku přípravy mých článků a videí.

21 .1. 20168 minut čtenípřečíst článek

Komunikace se zákazníkem: Máte nastavená pravidla?

Změnil jsem poskytovatele internetového připojení. Vedla mne k tomu nepříjemná zkušenost s tím původním, který se ke mně choval jak ke kusu hadru. Zaujala mne ale jedna věc – to, co mi řekl zástupce nového poskytovatele…

18 .1. 20165 minut čtenípřečíst článek

Jak zvýšit efektivitu prodeje inzerce na vašem webu?

Prodej inzerce na webu je prodej jako každý jiný. Na jedné straně musí být potřeba inzerovat, na druhé schopnost tuto potřebu uspokojit. V průběhu toho všeho ale můžete udělat spoustu věcí, které efektivitu vašeho prodeje zvýší.

14 .1. 201610 minut čtenípřečíst článek

Proč vaše inzerce nefunguje?

Koupili jste si někde reklamní banner nebo PR článek a nic vám to nepřineslo? Pak jste možná někde udělali chybu. Podívejte se na několik mých tipů, jak efektivně inzerovat na internetu.

10 .1. 20169 minut čtenípřečíst článek

Externí redaktor pro váš web: Na co se při výběru ptát?

Vždycky, když jsem vybíral redaktory pro svoje magazíny nebo jsme v iParťákovi přijímali nové posily pro klienty, všímal jsem si podobných scénářů, které se opakovaly.

6 .1. 20166 minut čtenípřečíst článek

Proč nejde kontaktovat konzultanty z agentur?

Jednu věc absolutně nechápu. Proč agentury nezobrazují kontakt na svoje konzultanty na webu? Proč ti konzultanti sami nemají nějakou online vizitku, kde by kontakt šel najít?

3 .1. 20163 minuty čtenípřečíst článek

6 zásadních poznatků, které byste si měli odnést ze SEOUX

SEOUX je školení Pavla Ungra a Honzy Kvasničky, na kterém svoje účastníky učí, jak přistupovat ke tvorbě webu zejména z pohledu SEO a UX.

2 .1. 20167 minut čtenípřečíst článek