Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

VIDEO: Nepoužité záběry z natáčení pro MladýPodnikatel.cz

V roce 2015 se toho stalo mnoho. Při natáčení, ale i před ním a po něm. Vytvořil jsem video ze záběrů, které jste v rozhovorech vidět nemohli. A přidal k nim několik vtipných odpovědí hostů.

31 .12. 20151 minuta čtenípřečíst článek

Můj rok 2015

Tak je pomalu za námi další rok a já už se pár týdnů nemohl dočkat, až napíšu článek, ve kterém shrnu, co všechno se mi letos povedlo a co jsem naopak pokazil. Pojďme na to…

28 .12. 20157 minut čtenípřečíst článek

Jak začít podnikat a v čem?

Častou otázkou, kterou mi čtenáři Mladého podnikatele posílají, je, jak začít podnikat a v čem. Svůj pohled na toto téma se pokusím popsat v tomto článku.

25 .12. 20153 minuty čtenípřečíst článek

Jak si experimentuji (nejen) s on-page SEO

SEO jsem se nikdy moc nevěnoval. Znal jsem jeho naprosté základy, ale vždy jen v teoretické rovině. Dlouho jsem to chtěl změnit a zkusit i praxi, tak si začínám různě hrát.

23 .12. 20154 minuty čtenípřečíst článek

Jak napsat PR článek, který bude fungovat?

Pro klienty iParťáka často zpracováváme PR články. Jejich zadání nám nejčastěji posílají přímo klienti. Rozhodl jsem se napsat tento článek jako návod, co všechno při psaní promyslet a jak napsat PR článek, který vám přinese výsledky.

22 .12. 20157 minut čtenípřečíst článek

Livechat & magazín: Má to smysl?

Na Mladém podnikateli testuji livechat. Vpravo dole je občas malá lišta s možností otevřít v ní chatovací okno a napsat mi zprávu. Zobrazuje se vždy, když se zaškrtnu online a při druhé návštěvě se dokonce okno uživateli samo rozbalí.

19 .12. 20153 minuty čtenípřečíst článek

Chyby při tvorbě obsahu: Zaměřte se na to podstatné

Tvorba obsahu mě baví. Od svých 14 let píšu blogy, dělám rozhovory a poslední rok i natáčím videa a nahrávám podcasty. V iParťákovi navíc klientům pomáháme s psaním článků a obsahem celkově.

14 .12. 20154 minuty čtenípřečíst článek

Moje první video z terénu

Dneska na Mladém podnikateli vyšlo první video, které jsem nenatáčel ve studiu, ale v terénu. Zajel jsem za Vojtou Kotousem domů, nastavil kamery a pustil se do natáčení nového rozhovoru.

9 .12. 20151 minuta čtenípřečíst článek

Směr Ostrava. Něco vám přivezu…

V sobotu se koná ostravský BarCamp. Společně s mou kolegyní Katkou, která je teď mou pravou rukou v iParťákovi, vyrážíme o den dřív a protáhneme si to až do úterka. Pokud vše vyjde, budu pro vás mít hned 4 nová videa. 🙂

1 .12. 20152 minuty čtenípřečíst článek