Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

1 týden v kanceláři a 15 dní po restartu: Jak se mi zatím daří žít nový život?

Prvního dne v červnu jsem publikoval článek o tom, že mi po dokončení střední školy a úspěšném odmaturování začíná vlastně skoro úplně nový život. Dnes je sobota a já od minulého pondělí pracuji z kanceláře, o níž jsem zde rovněž napsal článek a jejíž fotky jsem už vkládal na Facebook. Slíbil jsem, že postupně budu rekapitulovat moje […]

15 .6. 20134 minuty čtenípřečíst článek

Začínám ordinovat z kanceláře!

Vy, co mě máte na Facebooku nebo na Twitteru, jste už určitě zaznamenali jeden z mých plánů, na nichž jsem posledních několik týdnů pracoval. Přesunul jsem se do vlastní kanceláře, kterou jsem si pronajal nedaleko centra mého rodného města. Dnes jsem z ní poprvé začal „ordinovat“.

10 .6. 20132 minuty čtenípřečíst článek

Co je to nejdůležitější při cestě za úspěchem?

Poměrně často si píši se zajímavými mladými lidmi. Zajímaví jsou v tom, v čem se odlišují od většiny jejich vrstevníků. Přemýšlejí o životě trochu jinak, nejdou jen s davem a snaží se přijít na způsob, jak vyniknout. Většina z nich nepodniká, ale v budoucnu by chtěla začít. Píší si se mnou o jejich myšlenkách, nápadech […]

4 .6. 20133 minuty čtenípřečíst článek

Proč není snadné vybudovat nového iParťáka?

Už několik lidí mi řeklo, že by rádi vybudovali to, co jsem vybudoval já. Vždyť jde přece jen o přeposílání objednaných textů a kasírování vlastně za nic. Vždyť stačí sehnat pár jakžtakž dobrých textařů z Webtrhu a můžete vesele nabízet své služby. Je to tak snadné! V tomto článku vám povím, proč není.

2 .6. 20136 minut čtenípřečíst článek

Dneškem mi začíná nový život: Co chystám po střední škole?

Před pár dny se mi povedlo úspěšně odmaturovat. Konečně jsem tak mohl zdárně ukončit jednu z kapitol mého života. Dovolím si tvrdit, že to pro mne znamená o trochu větší změnu než pro moje vrstevníky. Začíná mi totiž nový život, na který jsem se už dlouho těšil a který teď konečně mohu započít.

1 .6. 20137 minut čtenípřečíst článek