Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

Využívejte volně dostupného obsahu! Nám se to vyplatilo…

Na MladýPodnikatel.cz poslední dobou sekáme jednu novinku za druhou. Dostávám denně šíleně nových nápadů, a ty nejlepší hned realizuji. Jaksi není na co čekat a pomáhají mi i naši čtenáři, kteří zasílají svoje materiály na vložení. Přivedlo mě to všechno na jednu myšlenku – obsah nemusí být jen placený.

25 .3. 20132 minuty čtenípřečíst článek

To nejlepší, co můžete při vedení projektu udělat, je obklopit se chytřejšími lidmi, než jste vy sami

Ve dvou se to lépe táhne, a když máte celý tým, táhne se to ještě lépe. Důležité ale je, aby ten tým byl chytřejší než vy a mohli jste společně diskutovat. Alespoň takové mám zkušenosti z posledních měsíců, kdy jsem na řadu skvělých nápadů a vylepšení přišel díky diskuzi s mým týmem.

21 .3. 20131 minuta čtenípřečíst článek

Dá se kvalitní web rozjet na freehostingu?

Na email mi dorazil zajímavý dotaz o tom, co si myslím o freehostinzích. Napadlo mě o tom napsat článek, protože je to určitě zajímavé téma a já si alespoň zavzpomínám. Je dobrý nápad vytvořit web na freehostingu? Je investice do placeného hostingu nutná?

16 .3. 20133 minuty čtenípřečíst článek

I muži mají své dny. A já je mám právě teď…

Maturita se mi hezky blíží a pomalu přichází čas na to, abych se na ni začal připravovat. Místo toho jsem se ale začal ještě více věnovat práci a napadlo mne v tomto příspěvku shrnout něco z toho, co jsem za poslední přibližně měsíc udělal. A přivedlo mě to na jednu zajímavou myšlenku.

3 .3. 20134 minuty čtenípřečíst článek