Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

Co se mi v uplynulém roce NEPOVEDLO a z čeho jsem se maximálně poučil?

Řada blogerů v posledních dnech vydává články, kde hodnotí uplynulý rok 2012. Velmi rád je čtu, neboť mi ukazují cestu a vývoj jiných lidí a motivují mne. Rozhodl jsem se to pojmout trochu jinak. I já bych vám mohl říci, že rok 2012 pro mne byl vůbec nejúspěšnějším rokem v mé podnikatelské kariéře a stejně jako ostatních […]

31 .12. 20127 minut čtenípřečíst článek

Koupil jsem si tablet, který mi má usnadnit život a pomoci s podnikáním i se studiem

Přátele na Facebooku jsem posledních pár dní zásoboval notnou dávkou informací o příběhu zvaném „Jirka kupuje Nexuse sedmičku“. Příběh to byl opravdu zdařilý, napínavý a na jeho závěru nechyběl ani happyend. V tomto článku bych chtěl pár informací předat i čtenářům blogu a sdělit jim, co pro mne tablet představuje a co jím chci docílit.

29 .12. 20125 minut čtenípřečíst článek

Má dnes ještě cenu založit internetový magazín? Ano, pokud přemýšlíte…

Na blogu Pepy Kroupy mě zaujal článek o tom, zdali má dnes ještě cenu zakládat magazín. Je to poměrně složitá otázka a tak mě napadlo jí věnovat vlastní článek, kde jednak zhodnotím své zkušenosti a trochu se zamyslím nad tím, zdali by to nebyly jen vyhozené peníze a čas.

22 .12. 20123 minuty čtenípřečíst článek

Proč se copywriting tak zneužívá? Vždyť to není jen doplňková služba…

Když tak procházím internet, dost často narážím na zajímavý jev. Hodně podnikatelů nabízí copywriting jako jakousi doplňkovou službu. Kdejaký grafik, programátor, marketér nebo kdokoliv jiný má někde na konci výčtu svých služeb i psaní textů. Není to ale chyba?

2 .12. 20121 minuta čtenípřečíst článek