Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

Jiří Rostecký - Osobní vizitka

Jiří Rostecký

Jiří RosteckýTvořím MladýPodnikatel.cz a natáčím na něj rozhovory s úspěšnými podnikateli, zkušenými marketéry, dobročinnými organizacemi a s dalšími zajímavými lidmi. Snažím se podporovat začínající podnikatele v jejich začátcích, zkušenější podnikatele v rozvoji jejich byznysů a lidi, co nepodnikají, v nastartování jejich kariéry a splnění snů.

Můj příběh v kostce:

Svoje první webové stránky jsem založil ještě na základní škole. Na střední jsem prodal svůj první větší magazín. Po maturitě jsem založil firmu, která pro klienty tvořila webové stránky a jejich obsah. Firmu jsem v roce 2016 prodal a začal se věnovat tomu, co mě opravdu baví.

Už na střední škole jsem vedl školní časopis. Bavilo mě inspirovat lidi a dělat s nimi rozhovory. Tímto směrem mě to táhlo už odmala, proto jsem se od roku 2016 začal naplno věnovat magazínu MladýPodnikatel.cz (více zde).

Na něm jsem vyzpovídal už stovky osobností českého a slovenského internetu. Více jak stovku z nich jsem u toho i natáčel a vytvořil sérii videorozhovorů, které sledují tisíce lidí z řad podnikatelů, marketérů, tvůrců webových projektů, ale třeba i studentů a lidí, kteří chtějí nastartovat svou kariéru.

Na vysokou školu jsem nenastoupil, ačkoliv mě přijali. Chtěl jsem získávat zkušenosti v praxi a jít si za svým cílem. Učím se ale každý den – vést dobře nové rozhovory, uchopit správně jejich témata, umět nový obsah efektivně zpropagovat, dokázat celý projekt zmonetizovat, ale hlavně… Posouvat se dopředu a vzít s sebou i moje diváky a posluchače.

Z přednášky pro Skautský institut na téma Unaveni svobodou. | Zdroj fotky: Skautský institut

Jak vypadá moje práce?

TIP: Přečtěte si o tom, proč a jak tvořím Mladého podnikatele

Ocenění:

Největším oceněním pro mne ale jsou ohlasy mých fanoušků. Zde je pár osobních doporučení od celebrit českého online marketingu: