Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

Jiří Rostecký - Osobní vizitka

faily-nataceni-web

7 failů v mých videích, kterých jste si možná nevšimli

Já asi miluju chyby! Nějak se mnou vnitřně rezonují, protože je (nevím proč!) dělám neustále. A občas při natáčení něco podělám. Pojďte se podívat na pár super failů, které se povedlo, ale třeba i nepovedlo zakrýt.

20. 7. 20164 minuty čtenípřečíst článek
studio-mp-web

FOTO: Podívejte se do studia MladýPodnikatel.cz

Chcete vidět, jak vznikají rozhovory Mladého podnikatele? Co všechno je v tom mém slavném studiu? V tomto článku vám ukážu, jak to vypadá za kamerami a jak vypadá celé studio z nadhledu.

10. 7. 20169 minut čtenípřečíst článek
leto-mp-blog

7 důvodů, proč má největší smysl sledovat MladýPodnikatel.cz přes léto

Mnoho podnikatelů i marketérů přes léto nepracuje naplno. Užívají si teplého počasí, odpočívají, cestují, tráví čas se svými blízkými. Náš obor ale nespí. Musíte se v něm neustále vzdělávat, získávat nové informace, zdokonalovat se a zlepšovat svoje produkty a služby. Bez ohledu na to, jaké je venku počasí.

9. 7. 20168 minut čtenípřečíst článek

proc-psat-blog-web

10 praktických důvodů, proč psát blog (a proč ho píšu já)

Míša Matanelli na svém blogu napsala článek s 10 důvody, proč psát vlastní blog. Napadlo mě jej rozšířit, protože v něm podle mě nepadly zásadní způsoby, jak vám blog může v podnikání, marketingu či prostě jen ve vašem životě pomoci. A uvedu na svých zkušenostech, jak pomohl mně. 1. Získáváte pozornost Před několika týdny se […]

7. 7. 20167 minut čtenípřečíst článek
muz-bez-hlavy-blog

Chyby iParťáka #2: Proč jsme nedělali marketing?

Konec iParťáka, jeho prodej a další rozjezd je skvělou příležitostí, jak se s vámi podělit o chyby, které jsem za ty 3 roky jeho budování udělal. Ačkoliv už dnes iParťáka nevlastním, obhájil jsem si možnost moje chyby nakonec zveřejnit a s vámi se o ně podělit. Třeba vás v něčem inspirují a na rozdíl ode […]

4. 7. 20163 minuty čtenípřečíst článek
mp-cerven-web

Červen na MladýPodnikatel.cz: 11 rozhovorů a 2 tajné projekty

Další měsíc je za námi. Já se už cca 5 měsíců naplno věnuji Mladému podnikateli a zrovna červen byl v mnoha ohledech výjimečný. Pojďte ho se mnou zrekapitulovat.

2. 7. 20165 minut čtenípřečíst článek
ipartak-blog-2

Prodal jsem iParťáka

Příběh iParťáka nekončí! Možná teprve začíná. Nečekané se stalo možným a já dnes konečně mohu napsat, že iParťák s.r.o. po skoro 3 letech své existence mění majitele. Pojďte si přečíst, jak se to všechno stalo.

29. 6. 20165 minut čtenípřečíst článek
muz-ukazuje-blog

Nová rubrika na Mladém podnikateli. A týká se i vás

V následujících týdnech představím minimálně 2 nové rubriky, které bych rád naplnil obsahem, který si zamilujete. V tomto článku vám představím první. A možná se vás týká daleko víc, než si myslíte.

22. 6. 20163 minuty čtenípřečíst článek

Ještě ani jeden rozhovor se mi nepovedl

Mám za sebou už něco přes 70 videorozhovorů. To není nic ve srovnání s profesionálními moderátory. Poslední dobou jejich počet každý týden navyšuji minimálně o 4 nebo 5 nových videí. Přesto se mi za celou dobu ještě ani jeden nepovedl.

14. 6. 20162 minuty čtenípřečíst článek
podcast-kilevnik

Květen na MladýPodnikatel.cz: Více inspirace než kdy jindy

Trochu opožděně, ale přeci. I tento měsíc přináším seznam novinek na Mladém podnikateli a pár zajímavých informací ze zákulisí.

8. 6. 20168 minut čtenípřečíst článek

To nejlepší z mé tvorby na jednom místě:

Zákulisí mých projektů ◦ Zajímavá čísla e-commerce ◦ Unikátní obsah