Jiří Rostecký Blog mladého podnikatele

Jiří Rostecký - Osobní vizitka

kristalova-lupa-logo

MladýPodnikatel.cz ve finále Křišťálové Lupy!

Cena českého internetu Křišťálová Lupa odstartovala v roce 2006. Kategorie One(wo)man show se v ní poprvé objevila až v roce 2011. Za tu dobu se v ní umístily projekty jako Motejlek.com, ViralBrothers, Kafe a cigárko, nejznámější čeští youtubeři a spousta dalších.

26. 9. 20162 minuty čtenípřečíst článek
twitter-rostecky-search

Jak efektivně pracovat s Twitterem?

Po minulém článku o aplikacích pro Mac, které jsem si oblíbil, mi několik čtenářů napsalo, abych napsal i o tom, jak pracuji s Twitterem. V tomto článku se to proto pokusím rozebrat co nejpodrobněji a předat vám maximum užitečných tipů. Předem ale musím vysvětlit, jak a proč je pro mě Twitter užitečný. Jednak je nástrojem […]

9. 9. 20167 minut čtenípřečíst článek
mac-aplikace-blog

5 aplikací pro Mac, které jsem si oblíbil

Jsem úchyl na aplikace. Zbožňuji, když najdu nějakou zajímavou, vyzkouším ji a zefektivní mi mou práci. Rád hledám nové aplikaci, pracuji mimo okno webového prohlížeče a mám rád minimalismus. V tomto článku vám ukáži 5 aplikací, které jsem si v poslední době oblíbil.

4. 9. 20164 minuty čtenípřečíst článek

srpen-mp-blog

Srpen na MladýPodnikatel.cz: Rekordy, kam se podíváš

Parný srpen je za námi a já mohu vydat už 8. report z budování Mladého podnikatele. Přiznám se, že přes léto není tolik zajímavých novinek, protože jednak více odpočívám a jednak jsem se rozhodl zaměřit na osobní rozvoj.

2. 9. 20169 minut čtenípřečíst článek
graf

Fenomén návštěvnosti: Jak nakupovat inzerci a nevědět vůbec nic

Návštěvnost. První věc, na kterou se ptá většina markeťáků, když nakupují inzerci na webových stránkách. Bohužel je to většinou i jediná věc, na kterou se ptají (kromě ceny).

19. 8. 20169 minut čtenípřečíst článek
tv-studio-blog

Co mi vadí na současných médiích?

K médiím mám vztah už od dětství. Na základní škole jsem vytvořil svůj první online magazín, na střední škole vedl školní časopis a dnes naplno buduji Mladého podnikatele. Média byla vždycky moje vášeň, ale také na nich vidím věci, které mi vadí.

11. 8. 20164 minuty čtenípřečíst článek
nejvice-nataceni-web

Červenec na MladýPodnikatel.cz: Nejvíce natáčení za 1 měsíc

Červenec končí a já tu mám další report z budování největšího zdroje inspirace a know-how o online podnikání a marketingu na českém internetu. Tentokrát to byl měsíc s rekordním počtem natáčení. Ale ne ledajakých…

29. 7. 20169 minut čtenípřečíst článek
faily-nataceni-web

7 failů v mých videích, kterých jste si možná nevšimli

Já asi miluju chyby! Nějak se mnou vnitřně rezonují, protože je (nevím proč!) dělám neustále. A občas při natáčení něco podělám. Pojďte se podívat na pár super failů, které se povedlo, ale třeba i nepovedlo zakrýt.

20. 7. 20164 minuty čtenípřečíst článek
studio-mp-web

FOTO: Podívejte se do studia MladýPodnikatel.cz

Chcete vidět, jak vznikají rozhovory Mladého podnikatele? Co všechno je v tom mém slavném studiu? V tomto článku vám ukážu, jak to vypadá za kamerami a jak vypadá celé studio z nadhledu.

10. 7. 20169 minut čtenípřečíst článek
leto-mp-blog

7 důvodů, proč má největší smysl sledovat MladýPodnikatel.cz přes léto

Mnoho podnikatelů i marketérů přes léto nepracuje naplno. Užívají si teplého počasí, odpočívají, cestují, tráví čas se svými blízkými. Náš obor ale nespí. Musíte se v něm neustále vzdělávat, získávat nové informace, zdokonalovat se a zlepšovat svoje produkty a služby. Bez ohledu na to, jaké je venku počasí.

9. 7. 20168 minut čtenípřečíst článek

To nejlepší z mé tvorby na jednom místě:

Zákulisí mých projektů ◦ Zajímavá čísla e-commerce ◦ Unikátní obsah